#2019-05-29 01:39:26 

marcin łoziński

Użytkownik

pierwszy raz będę zamawiać buty przez Internet, może poradzicie, jak działa tabela wymiarów… Czy jak się zmierzy to zawsze jest ok, czy trzeba na coś jeszcze zwrócić uwagę??
#2019-05-29 02:10:50 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

W dobrym sklepie znajdziesz dokładny opis rozmiarów I kategorii. Zajrzyj sobie na przykład tutaj https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/ i na pewno wszystko będzie jasne. Pamiętaj tylko, że rozmiarówka nike podzielona jest na płeć i wiek. Czyli inna tabelka dla kobiet, dla mężczyzn, dla młodzieży… to jest taki mały haczyk, o którym trzeba pamiętać.
#2019-05-29 04:44:48 

marcin łoziński

Użytkownik

jak zamawiałem Hypervenom to też się nad tym zastanawiałem, ale faktycznie tabelka nie sprawia żadnych problemów, wystarczy wybrać odpowiednią kategorię. Zresztą nawet gdybyś jakimś cudem zamówił źle to zawsze masz 30 dni na zwrot towaru. Warto sobie jeszcze wcześniej poczytać opinie o wybranym przez siebie modelu i opisy od producenta, na przykład z jakich materiałów został wykonany dany model i jakie są jego właściwości…
#2019-05-29 07:23:46 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

ja też zawsze przeglądam opinie, choć teraz nauczyłem się już ufać markom i po prostu wiem, od kogo warto kupować, a od kogo nie. Akurat Nike jeszcze nigdy mnie nie rozczarowało.
#2019-05-29 08:18:03 

marcin łoziński

Użytkownik

dzięki bardzo za wszystkie wskazówki, na pewno z nich skorzystam. Dobrze, że w razie czego jest możliwość zwrotu towaru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015