#2018-01-25 23:53:52 

visionaire

Użytkownik

Witajcie! Poszukuję sprawdzonych i skutecznych nawilżających kropli do oczu bez recepty. Które spośród dostępnych na polskim rynku tego rodzaju preparatów są najlepsze
#2018-01-26 00:04:49 

bomba_atomowa

Użytkownik

Ja stosowałam rózne krople do oczu i jak dotąd wszystkie były skuteczne, jeśli chodzi o szybkie nawilżenie oczu oraz likwidację objawów tzw. zespołu suchego oka, takich jak: zaczerwienienie, podrażnienie, swędzenie oraz kłucie. Co wazne, żaden z tych preparatów nie wywołał u mnie skutków ubocznych.
#2018-01-26 00:24:30 

halka

Użytkownik

A ja zawsze wybieram krople do oczu w żelu, bo ich aplikacja jest łatwiejsza niż w przypadku zwykłych kropli i w dodatku taki preparat lepiej przylega do powierzchni oka.
#2018-01-26 01:33:38 

Iak Sakkath

Użytkownik

Dla mnie nie ma większego znaczenia, czy krople do oczu są w żelu czy też nie. Stosowałem już różne krople do oczu bez recepty, jednak przed ich zakupem zawsze dokładnie zapoznawałem się z ich opisami zamieszczonymi na stronie https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-oczy-krople. Dzięki temu wiedziałem, czy dany preparat będzie dla mnie odpowiedni. No i jak dotąd wszystkie z zastosowanych przeze mnie kropli spełniły moje oczekiwania.
#2018-01-26 04:10:11 

visionaire

Użytkownik

Aha, a czy zawsze przy wyborze kropli do oczu kierowałeś się wyłącznie opisami? Czy radziłeś się też jakiegoś specjalisty, np.lekarza albo farmaceuty?
#2018-01-26 05:08:18 

Iak Sakkath

Użytkownik

Raz czy dwa zdarzyło mi się zadzwonic do Apteki Mini, gdzie zamawiam te krople i poprosić o poradę w wyborze najlepszego dla mnie preparatu. Farmaceutka cierpliwie odpowiedziała na moje pytania i faktycznie pomogła mi w wyborze.
#2018-01-26 05:47:43 

visionaire

Użytkownik

Rozumiem. A czy ta apteka, którą polecasz, działa wyłącznie online? Potrzebuję jak najszybciej miec u siebie dobre krople do oczu.
#2018-01-26 08:17:34 

Iak Sakkath

Użytkownik

Z tego, co się orientuję, Apteka Mini działa tylko jako apteka internetowa. O ile pamiętam, istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w jednym miejscu w Gdańsku. Ale jeśli mieszkasz daleko od Gdańska, to pozostaje czekanie na kuriera. Na szczęście firma kurierska, z którą współpracuje ta apteka, bardzo szybko dostarcza zamówione przesyłki w miejsca wskazane przez klientów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015