#2017-12-17 18:56:02 

marcin łoziński

Użytkownik

Witam wszystkich zwracam się do was z prośbą o polecenie mi i mojej kochanej żonie jakiś zabezpieczaczy do mebli. Chyba rozumiecie zdesperowanych i przesadzających rodziców pierwszego dziecka? Jeśli tak to piszcie nam tutaj szybko z pomoca.
#2017-12-17 21:25:20 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Hej oczywiście ,że rozumiemy przecież bezpieczeństwo dziecka ,to podstawa o ,która dba każdy kochający rodzic więc nie przejmuj się bo ,to akurat bardzo dobrze o was świadczy. A co do pierwszego dziecka ,to zawsze przy pierwszym dziecku rodzice sie cykają i wszystko analizują 10 razy ,ale to normalne też mieliśmy taką sytuację z żona.
#2017-12-17 23:51:27 

wieszczka

Użytkownik

Hej to zupelnie normalne nie przejmuj sie ,a co do zabezpieczaczy do mebli to możecie je kupić tutaj: https://wyprawkowy.pl/zabezpieczenia-mebli-136. Jest to sklep z polecenia mojej szwagierki. Kiedy te 2/3 lata temu miałam podobny dylemta to ona mi go poleciła i do dzisiaj jak coś do dziecka potrzebuje ,to kupuje tylko tam. To sprawdzone miejsce i godne polecenia.
#2017-12-18 00:27:47 

marcin łoziński

Użytkownik

A w jakiej cenie cos ,takiego dostaniemy bo nie będe szczerze powiedziawszy ukrywał ,że wyprawka i cały pokój dla maluszka trocha nas kosztował ,a przy tym zaszło jeszcze sporo kosztów niespodziewanych, których nie planowaliśmy więc nasza kieszeń jest dość nadszarpnięta.
#2017-12-18 02:00:23 

wieszczka

Użytkownik

Widzę ,że kolega bardzo w tym temacie niedoinformowany ,ale spoojnie już tłumaczę. Jeśli chodzi o te zabezpieczenia na mebleto sa różne rodzaje w zależności od ,tego ,czy chcemy przykładowo zabezpieczyc kant stołu ,czy na przykład jaka półke. Ich ceny wahaja się od 5 złotych do 13 złotych więc nie jest to duży koszt.
#2017-12-18 02:39:41 

Peggy Bundy

Użytkownik

Ten sklep ma produkty dobrej jakości.
#2017-12-18 02:47:53 

letishiaC

Użytkownik

Często tam kupuje i szczerze nigdy sie nie zawiodłam ,a te zabezpieczenia nie sa drogie ,ale bardzo przydatne.
#2017-12-18 05:45:40 

marcin łoziński

Użytkownik

Okej to w takim razie teraz bez obaw mogę kupować.
#2017-12-18 08:45:30 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Ja ostatnio pomontowałem w całym domu ,te akcesoria ,ale nie żałuje zakupu bo przecież bezpieczeństwo maluszka to podstataawa i nie ma w tym temacie żartów na prawdę zwłaszcza ,że koszt jest niewielki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015