#2017-12-05 02:30:08 

marcin łoziński

Użytkownik

Hej wszystkim zaczynam to forum tym oto wpisem i jak w tytule juz napisałem szukam apki ,która poszuka dla mnie najtańsze sklepy. Jest mi ,to potrzebne dlatego ,że często chcę zakupić coś niecodziennego, niekowencjonalnego. Nie ukrywam lubię eksmerymentowac w kuchni i majsterkować. Tak ostatnio pomyślałem sobie ,że taki technologiczny wynalazek bardzo by mi pomógł, ułatwił życie i przede wszystkim zaoszczedził zarówno czas jak i pieniądze.
#2017-12-05 03:41:34 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Hej rozumiem teraz o co ci chodzi powiem szczerze ,że podłańczam się pod twoje pytanie ,też coś takiego przydałoby mi się. Ja znowu jestem maniaKIEM zdrowego odżywiania. Kocham kupować ,te wszystkie akcesoria i dodatki ,takie jak jagody goi i inne rzeczy ,tego typu. Nawet w dzisiejszych czasach kiedy świat poszedł już bardzo do przodu wbrew pozorom nie tak łatwo w sklepach jest dostać to czego sie szuka. Taka aplikacja byłaby bardzo pomocna.
#2017-12-05 04:21:46 

mr_mime

Użytkownik

Nawet przez chwilę przez myśl ,by mi nie przeszło drodzy forowicze ,że cos takiego może istnieć ,ale odkąd przeczytałem o tym na tym forum to powiem ,że jestem ciekawy i apeluje do innych internautów jeśli znacie aplikacje ,które działają w tens sposób z naciskiem na działają to piszcie nam tutaj szybko. Pozdrawiam Szymon!!
#2017-12-05 05:16:31 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Część jeśli chodzi o aplikację wyszukująca najtańsze sklepy ,to takich na rynku jest wiele. Trudno jest wybrać jednak te najlpeszą. Ja z własnego doświadczenia powiem wam szczerze ,że prze około rok czasu kalendarzowego testowałam aplikację o podanym działaniu i po tym czasie zdecydowanie mogę wam polecić tę: https://tanszezakupy.pl/.Co tu by dużo mówić jest po prostu ekstra. Nie zacina się na całe szczęście ( tak wiem ,że wszystkich to irytuje). Korzystanie z niej to sama przyjemność.
#2017-12-05 06:45:31 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Ona jest dostępna na smartfony ,to znaczy jeśli mam smartfona to będzie dobrze działąć?
#2017-12-05 07:17:22 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Tak ja równiez mam smartfona i zapomniałam napisać na jednym telefonie testowałam te apki i ta wypadła zdecydowanie najlepiej.
#2017-12-05 09:40:03 

bomba_atomowa

Użytkownik

Ta aplikacja jest super. Korzystam z niej średnio minimum 4 razy w tygodniu. Wcześniej wydawało mi się ,to dziwne a,le z perspektywy czasu wiem ,że takie cudeńka są bardzo przydatne. W jednym miesiącu na zakupach dzięki tej aplikacji zaoszczędzam około nawet 200 zł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015