#2017-10-10 10:19:48 

marcin łoziński

Użytkownik

Kto mi podpowie jak działa Google AdWords i czy warto z tego korzystać? Ewentualnie jakie inne opcje reklamowania firmy w internecie są skuteczne i nie wymagają dużo pieniedzy?
#2017-10-10 12:21:16 

Peggy Bundy

Użytkownik

Wiesz co.. jak dokładnie działa Google AdWords to nie wiem i nie musiałam się dowiadywać bo znalazłam profesjonalną firmę, która za nieduże pieniadze od razu wstawiła mój sklep online na sam szczyt wyszukiwań. Na tej stronie masz opisane jak działją adwords - https://www.grupa-tense.pl/linki-sponsorowane/, ale według mnie lepiej nie zaprzątać sobie głowy takimi rzeczami i skupić się na działaności a reklame zostawić fachowcom.
#2017-10-10 13:33:36 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Zgadza się, tym bardziej ze reklamowanie przez Google Adwords nie jest dziś tak drogie jak dawniej. Mniej wiecej wiem o co w tym chodzi ale wychodze z założenia ze profesjonaliści i tak zrobią to lepiej ode mnie ;)
#2017-10-10 13:43:18 

marcin łoziński

Użytkownik

Aha czyli nie musze sam sie zaglebiac w podreczniki Googli itp tylko moge wszystko zlecić jakiejś firmie? Brzmi nieźle.
#2017-10-10 15:36:00 

Peggy Bundy

Użytkownik

Dokładnie tak no i masz pewność że będziesz na szczycie wyświetleń a to naprawdę dużo daje. Pomimo że wiekszosc ludzi wie ze to reklama to zaufanie do Googli jest tak duże że i tak klikają. Przełożenie odwiedzin na zakupy też jest niezłe i chyba wynika z zaufania o którym wspomniałam. Może to przez to że Google nigdy nie dało plamy i w świadomości ludzi jest firmą z wieloma darmowymi i dobrymi usługami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015