#2017-11-20 23:20:33 

marcin łoziński

Użytkownik

Cześć forumowicze i forumowiczki! Od lat mam problemy z cerą trądzikową. Jeszcze do niedawna chodziłem po lekarzach i starałem się z tym walczyć, ale stwierdziłem, że szkoda na to czasu i spróbuję z kosmetykami. Tutaj pojawia się prośba do Was. Znacie jakieś dobre i warte zastosowania kosmetyki przeciwtrądzikowe?
#2017-11-21 01:39:11 

atrakcja

Użytkownik

Pewnie masz zaburzone wydzielanie tzw. serum i powinieneś stosować kremy, które unormują gospodarkę Twojej skóry. Miałam też do niedawna taki problem, ale właśnie zastosowałam odpowiednie kosmetyki i udało się to zwalczyć. Oczywiście nie jakieś z niskiej półki cenowej. Zamówiłam w aptece to co mieli najlepszego.
#2017-11-21 03:22:13 

marcin łoziński

Użytkownik

A możesz zdradzić mi, gdzie zamawiałaś te kosmetyki i co to za kosmetyki były? Jakieś kremy, toniki do twarzy, mydła, chusteczki? Wiem, że tego typu produktów jest bardzo dużo, więc nie chcę się pogubić.
#2017-11-21 04:51:00 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Zanim zaczniesz stosować przeróżne środki to zacznij od unormowania poziomu witamin i minerałów w organizmie. Na cerę trądzikową doskonale wpływa cynk. Zobacz sobie te tabletki http://www.apteka-internetowa-24.pl/olimp-luteina-bio-complex-30-kapsulek.html. Zawierają właśnie cynk, luteinę, witaminę C i kilka równie istotnych elementów, które mogą pozytywnie wpłynąć na stan skóry oraz inne elementy ciała. Warto spróbować:)
#2017-11-21 05:32:50 

atrakcja

Użytkownik

Koleżanka ma rację po części, ale śmiało możesz też połączyć ze sobą dwa sposoby. Kosmetyki i tego typu tabletki bądź suplementy. Tak się składa, że zamawiałam wszystko również w tej samej aptece co koleżanka. Informacje o kosmetykach do cery mieszanej i trądzikowej znajdziesz pod linkiem http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-do-cery-tradzikowej. Poczytaj sobie o nich i postaraj się dopasować coś do swoich potrzeb.
#2017-11-21 06:30:40 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Koleżanki chcą pomóc, ale ja polecałbym próbować obu metod oddzielnie. Kiedy już problem zniknie, nie będziesz wiedział który kosmetyk bądź tabletki okazały się skuteczna. Jeżeli postawisz na oddzielne stosowanie to łatwo będzie wyłonić zwycięzcę konkursu. Aha, apteka-internetowa-24.pl jest jak najbardziej warta polecenia. Sam zamawiam u nich kosmetyki i leki!
#2017-11-21 08:36:36 

marcin łoziński

Użytkownik

Dzięki dziewczyny za pomoc! Skorzystam z obu sposobów, ale tak jak kolega mówi, zastosuję je odrębnie. Mam nadzieję, że coś mi pomoże. Trzymajcie kciuki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015