#2017-08-10 05:01:24 

wieszczka

Użytkownik

Pytanie, jak w tytule tematu. Zależy mi na jakiej firmie, która nie tylko pomaga znaleźć takie oferty, ale także oferuje zabezpieczenie socjalne i zdrowotne, a przy tym nie zostawia pracownika samemu sobie.
#2017-08-10 06:38:25 

kapok

Użytkownik

Spróbuj zatem z LaxoCare.pl. Moja żona pracuje z nimi. Ma ubezpieczenie zdrowotne, popłacone składki ZUS, sama wypłata też konkretna.
#2017-08-10 07:10:44 

lotka

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą. Byłam kiedyś z inną firmą, to miałam problemy z podopiecznym, który był wobec mnie agresywny. Rodzina nic z tym nie zrobiła, a jak dzwoniłam do agencji to się nikt nie zgłaszał długo, a potem mówili mi, że mam sobie radzić. Tutaj jest zupełnie inaczej.
#2017-08-10 08:33:15 

wieszczka

Użytkownik

To w takim razie mogę Was prosić o link do jakichś ofert pracy od nich?
#2017-08-10 11:30:07 

lotka

Użytkownik

Jak wejdziesz na stronę http://laxocare.pl/oferty-pracy/ to zoaczysz tam oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Masz dokładnie opisane warunki, a także co dają Ci w zamian, no i sama stawka, jaka jest za wykonanie pracy. Niemiecki zazwyczaj wystarczy w stopniu komunikatywnym, tylko czasem wymaga się bardziej specjalistycznego. Oprócz tego wymagane jest doświadczenie w pracy z osobami starszymi, czy niepełnosprawnymi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015