#2017-07-26 22:08:14 

marcin łoziński

Użytkownik

Zalezy mi na tym aby ta sprawa została możliwie szybko załatwiona a jednak sporo pracuje i nie mam nawet czasu by dobrze dopilnowac tej sprawy. Do kogo dzwonic? Macie jakas znajoma firme porzadna?
#2017-07-27 00:45:03 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Jak ci zalezy na tym aby to sprawnie popchnąć to po prosut pogadaj z adwokatem wierzytelności i on ci powie co i jak. Bo jak nie to sprawa do sądu trafi a wtedy to wiesz róznie czasowo wychodzi bo to zależy od sadu jak szybko wyznaczy termin rozprawy sądowej.
#2017-07-27 03:02:54 

nosoróg

Użytkownik

Jak są duże długi to wtedy koniecznie jest poprowadzenie sytuacji tak aby odzyskanie długu było możliwe. Firmy windykacyjne dobrze znają prawo i wiedzą jak dotrzec do tego by sprawdzic majątek wierzyciela. Dlatego one są zwyczajnie w tym skuteczniejsze niż my zwykłe szaraczki.
#2017-07-27 03:56:23 

uliczny

Użytkownik

Wiesz niema co się oszukiwać ale firmy windykacyjne to cześto jest to zespół doświadczonych prawników. I dlatego jest im latwiej do pewnych rzeczy się dokopać. Bo to zwyczajnie znajomość tematu. A Prawo w Polsce się zmienia no i dlatego trzeba to na bieżaco śledzić by wiedziec jak działać.
#2017-07-27 05:10:28 

Iak Sakkath

Użytkownik

Każdy chyba ma świadomość, że jak ma fakturę niezapłaconą, to powinien zapłacić a nie czekać na wezwanie do stawienia się na rozprawę, dla mnie to zwyczajnie bardzo logiczne.
#2017-07-27 07:27:56 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Może i logiczne, może i wie. Niewiadomo. A dziś jednak coraz popularniejsza się staje windykacja sądowa Warszawa zresztą też pokazuje ten trend jakby bo coraz wiecej osób szuka sobie windykatorów. Moja koleżanka korzystała z takiej firmy http://www.strefawindykacji.pl/windykacja-sadowa i to jest zakładka o windykacji sądowej. Możesz poczytac o tym i ewnetulanie tam zadzownic jeszcze. Zobaczysz co ci powiedza. Bo oni zajmuja się docieraniem do źródeł ile dana osoba ma majatku no i czasmi robia tez egzekucje komornicze jak już mus.
#2017-07-27 07:38:43 

Iak Sakkath

Użytkownik

Dla mnie to naprawdę chore, ale firmy windykacyjne z Warszawy to maja cieżką robotę :P nie dla mnie
#2017-07-27 08:50:17 

uliczny

Użytkownik

Może dlatego nie jesteś windykatorem ale jakbyś miał 100 wierzycieli którzy nie zapłacili i nic z tym nie robia to bys podejmowal ostre kroki to na pewno.
#2017-07-27 10:23:35 

nosoróg

Użytkownik

Jasne ze nikt nie chce zabierac ludziom pieniędzy na zycie ale i tak prawo nie pozwala wszystkiego zabrac zawsze cos musi zostac żeby ktos miał za co zyc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015