#2017-07-24 00:32:04 

NataliaPL

Użytkownik

Czy ktoś może mi krótko wytłumaczyć, na czym tak napradę polega wynajem dłuoterminowy auta. Spotkałam się z tym terminem będąc ostatnio w Warszawie u mojego kontrahenta, który wspomina, że bierze auta do użytkowania na tej zasadzie z miejscowej wypożyczalni.
#2017-07-24 03:07:24 

marcin łoziński

Użytkownik

To już dość odległa przeszłość, kiedy wynajem długoterminowy wchodził na polski rynek, ale widać jeszcze wiele osób nie ma zielonego pojęcia na czym to tak napradę polega. A w rzeczywistości to bardzo prosta czynność, która polega na wynajęciu auta albo z firmy leasingowej albo też z wypożyczalni. Osobiście to polecam to drugie rozwiązanie.
#2017-07-24 04:17:29 

lotka

Użytkownik

A można wiedzieć dlaczego wolisz, żeby to było auto z wypożyczalni?
#2017-07-24 06:35:49 

marcin łoziński

Użytkownik

A sprawa jest bardzo prosta, bo w głównej mierze chodzi o to, że w wypożyczalni jestem klientem, które kontrahent po prostu zna i kojarzy. Jesli działam z firmą leasingową, to jestem jedym z wielu klientów, którzy są faktycznie anonimowi i problemy też często stają się bardzo anonimowe :)))
#2017-07-24 08:51:21 

NataliaPL

Użytkownik

No to jest rozsądne uzasadnienie. Rozumiem już, pewnie płacisz co miesiąc coś w rodzaju czynszu czy opłaty administracyjnej za tego typu auto? A znacie może jakąś dobrą wypożcyzalnię?
#2017-07-24 09:48:47 

nosoróg

Użytkownik

Zgadza się, zwykle jest to opłata finansowa oraz opłata serwisowa. Jak łatwo się domyślić pierwsza część pokrywa kwotę za wypożyczeie, a druga to nic innego jak opłata za wszelkiego rodzaju naprawy, holowanie i tak dalej...
#2017-07-24 10:29:08 

letishiaC

Użytkownik

Ja znam bardzo dobrą wypożyczalnię i znajdziesz ją tutaj http://just-rent.com.pl/wynajem-dlugoterminowy/ i już na wstępie dostaniesz bardzo dobre ceny. Jeśli o mnie chodzi to sądzę, że to najlepszy wynajem długoterminowy aut w Warszawie i zdecydowanie konkurencyjny pod względem cenowym.
#2017-07-24 12:46:02 

kapok

Użytkownik

Ceny w tym przypadku mają bardzo duże znaczenie. Bo o ile przy jednym aucie różnica nie jest tak mocno zauważalna, to przy kilku czy kilkudziesięciu nawet autach jest to już potężna kwota.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015