#2017-07-13 02:36:37 

wieszczka

Użytkownik

Z polecenia głównego mechanika w moim zakładzie rozglądam się za firmą która dostarcza systemy jak w temacie. Może ktoś z was ma w tym jakieś doświadczenie i może mi coś doradzić? Jestem kompletnie zielona w temacie?
#2017-07-13 02:54:51 

mattjas

Użytkownik

Polecam stronę http://www.centralne-smarowanie.com/. Firma zajmuje się dostarczaniem taki rozwiązań jak układy smarowania, pompki i dozowniki. Mimo wszystko łatwiej było by pomóc gdybyśmy wiedzieli czemu to ma służyć :)
#2017-07-13 03:53:46 

Iak Sakkath

Użytkownik

Dokładnie jak kolega mówi. Napisz, na tyle na ile wiesz, do jakich maszyn taki układ ma być zastosowany i jakie parametry cię interesują. Bez tego ciężko będzie pomóc coś dobrać chyba że po prosisz o pomoc firmę która zajmuje się takimi rzeczami.
#2017-07-13 06:20:22 

wieszczka

Użytkownik

Problem w tym że kazano mi szukać firmy która dostarcza takie rozwiązania ale sama nic szczególnego na ten temat nie wiem. Na ten moment wystarczą mi namiary.
#2017-07-13 08:17:24 

kapok

Użytkownik

Tylko może się okazać że firma nie będzie miała w ofercie niczego co ci się może przydać ;) Dowiedz się chociaż co to za rodzaj maszyny i ile punktów smarowania wchodzi w grę. Tak będzie dużo łatwiej również dla ciebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015