#2017-06-23 02:02:41 

bomba_atomowa

Użytkownik

Cześć Wam. Ostatnio dużą popularnością na weselach cieszą się fotobudki. Wraz z moim lubym przymierzamy się powoli do organizacji naszego wyjątkowego dnia i pomyśleliśmy, że taka atrakcja mogłaby sprawić gościom sporo przyjemności. Teraz szukamy jakiegoś fotografa z Lublina, który oferuje fotobudki. Ze zrozumiałych przyczyn zależy nam na dobrej cenie i łatwości w organizacji logistycznej.
#2017-06-23 04:49:51 

visionaire

Użytkownik

O tak, fotobudki to świetna sprawa. I napiszę Ci jeszcze, że sprowadzenie ich z innego miasta też nie jest jakąś wyjątkową inwestycją. Jeżeli więc nie uda Ci się znaleźć czegoś w satysfakcjonującej cenie, zawsze możesz rozglądać się trochę dalej. :)
#2017-06-23 05:00:40 

Iak Sakkath

Użytkownik

Racja, wokół fotobudek zawsze trwa świetna zabawa. Będę się przyglądał temu tematowi, bo sam byłbym w niezbyt odległej przyszłości zainteresowany. ;)
#2017-06-23 07:38:44 

halka

Użytkownik

Dzień dobry! Jeśli interesuje Was naprawdę wysokiej klasy fotobudka Lublin jest miastem, w którym można ją wynająć u tego fotografa: http://www.zomer.pl/kontakt.html. Bardzo polecam, podobnie jak jego inne usługi. :)
#2017-06-23 08:49:37 

marcin łoziński

Użytkownik

Czesć. Ja mogę tylko potwierdzić. Agnieszka Zomer to naprawdę świetny fotograf, a ceny jej usług są bardzo przystępne. Można więc spokojnie wynająć nie tylko fotobudkę, ale i poprosić ją o przygotowanie jakiejś sesji. :)
#2017-06-23 09:34:35 

bomba_atomowa

Użytkownik

Serdecznie dziękuję za tę rekomendację. Sprawdziłam i ceny fotobudki jak na Lublin bardzo korzystne. A jeśli chodzi o robienie zdjęć, to w ramach wolontariatu zajmie się tym moja przyjaciółka (sama się zgłosiła). Choć kto wie, gdyby coś się zmieniło, przynajmniej będę wiedziała, gdzie szukać. :)
#2017-06-23 11:46:14 

halka

Użytkownik

Nie ma sprawy. Będę trzymać kciuki, aby przygotowania do tego ważnego dnia przebiegały bezproblemowo i żebyś była zadowolona, szczęśliwa. :)
#2017-06-23 12:18:33 

bomba_atomowa

Użytkownik

Mam nadzieję, że tak będzie. Ale jeszcze trochę czasu zostało, więc póki co aż tak bardzo się nie denerwuję. :) Jeszcze raz dzięki! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015