#2017-06-05 05:11:45 

visionaire

Użytkownik

Poszukuję solidnej obsługi księgowej dla przedsiębiorstwa. Chodzi mi także o ewidencję transakcji, bywają problemy z rozliczeniem VATu i ja chcę takich sytuacji uniknąć z wiadomych względów. Bez dobrego księgowego w tym wszystkim raczej zginę. Co mi radzicie?
#2017-06-05 07:22:09 

Iak Sakkath

Użytkownik

Oferta biur rachunkowych jest całkiem szeroka, w naszym mieście raczej też. Musisz tylko się rozejrzeć z uwagą no i dać się naciągnąć na kosmiczne ceny...
#2017-06-05 09:22:57 

bomba_atomowa

Użytkownik

Słyszałeś może o JMM? To dobre biuro księgowe, pracują z dużą liczbą firm i mają w środowisku biznesowym świetne notowania.
#2017-06-05 11:22:44 

Iak Sakkath

Użytkownik

Chciałem ich właśnie polecić, tutaj masz linka: http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/. Byłem bardzo zadowolony z usług, jak trzeba rekomendować komuś biuro rachunkowe Białystok według mnie nie ma lepszego adresu. Zespół świetnie zorientowany w przepisach MF, interpretacjach skarbówek i całej reszcie. Poza tym są bardzo terminowi i zawsze każde rozliczenie były na czas.
#2017-06-05 13:17:22 

marcin łoziński

Użytkownik

No właśnie to jest ważne żeby księgowi ogarniali te wszystkie przepisy i rozporządzenia. Zwłaszcza że w PL to się zmienia non stop z każdym rokiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015