#2017-05-04 02:51:51 

mr_mime

Użytkownik

Prowadzę knajpę w Swarzędzu, nawaliła mi klimatyzacja a wiadomo że jednak dla gości to jest poważny dyskomfort jak zrobi się gorąco. Pytam się zatem czy kojarzycie jakąś ekipę której można zlecić zamontowanie takiego sprzętu lub jego naprawę? To drugie raczej mało realne bo spaliła się jednostka...
#2017-05-04 03:00:17 

kapok

Użytkownik

Uuu, jak się spaliła to raczej tylko nowa wchodzi w grę. Wątpię żeby było co zbierać w takiej sytuacji.
#2017-05-04 04:27:51 

atrakcja

Użytkownik

W mojej firmie paliła się dwa razy ale ponoć niemal zawsze takie awarie wynikają z ukrytych wad fabrycznych. Jak masz sprzęt na gwarancji to może składaj reklamację i naprawią za darmo.
#2017-05-04 05:46:34 

visionaire

Użytkownik

Nie jestem ekspertem ale obstawiam jednak potrzebę wymiany. Szkoda bo jednak klima w lokalu gastronomicznym to z reguły jest spory wydatek, trzeba w końcu wszystko równomiernie rozprowadzić. Ale faktycznie trudno dziś prowadzić knajpę bez klimy.
#2017-05-04 07:40:54 

nosoróg

Użytkownik

Mam za sobą w miarę na świeżo instalację od podstaw. Zleciłem to tej ekipie i nie narzekam: http://www.ice-klima.pl/montaz-klimatyzacji.html. Przede wszystkim możesz bezpośrednio u nich kupić wszystko i to jest ogromny plus ponieważ zawsze wiąże się to z oszczędnością jakąś. Ja wziąłem sprzęt Mitsubishi, jeden z lepszych. Gdy chodzi o montaż klimatyzacji Swarzędz na miejscu raczej nie ma żadnej lepszej firmy od tej. A jeśli zależy Ci na dobrej usłudze to tu nie powinno być żadnych problemów. Powodzenia!
#2017-05-04 08:45:02 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Zazwyczaj dopóki się klimatyzacja nie psuje to jest ok ale pierwsza awaria często otwiera cały korowód usterek. Prowadziłam kiedyś bar i miałam dokładnie taki sam problem.
#2017-05-04 11:41:35 

bomba_atomowa

Użytkownik

Przypuszczam że instalacje w takich obiektach są z założenia bardziej nastawione na komplikacje. Zapewne swoje robi powierzchnia jaką muszą „obsłużyć” i potem o jakieś przeciążenie nie jest trudno.
#2017-05-04 12:28:23 

mattjas

Użytkownik

Dokładnie, część instalacji nie jest wydajnością dostosowana do tego czego się od niej wymaga. Nie wiem czy tak było w kolegi przypadku ale nie można tego wykluczyć. Oby tym razem zrobili to jak trzeba.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015