#2017-04-18 03:04:53 

mattjas

Użytkownik

Cześć wszystkim. Szukam profesjonalnej i sprawdzonej firmy która produkuje dobre i skuteczne filmy reklamowe. Najlepiej byłoby gdyby działała na terenie Warszawy, ale okolice też wchodzą w grę. Proszę o poważne odpowiedzi, od osób które korzystały z podobnych usług i mają wyrobione zdanie na ten temat. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-18 04:04:43 

atrakcja

Użytkownik

Zawsze uważałam że jak produkt jest dobry to nie ma sensu stawiać na reklamę bo przebije się swoją jakością albo ceną. Skoro potrzebujesz pokazać się światu to może warto zacząć od naprawienia wad a klienci pojawią się sami i ruszysz z miejsca szybciej niż ci się wydaje.
#2017-04-18 05:58:34 

marcin łoziński

Użytkownik

Cześć, niestety to tak nie działa. Konkurencja jest tak silna a siły nabywcze konsumentów ograniczone w wyniku czego często wolą nie ryzykować żeby sprawdzić coś mało znanego nawet jeśłi wygląda na lepsze albo jest tańsze. Filmy reklamowe odgrywają zasadniczą rolę w handlu i pomagają wyrobić opinię u klienta jeszcze zanim sięgnie po produkt. Testowałem naprawdę najrózniejsze metody reklamowania się więc wiem co mówię :). Od pewnego czasu współpracuję z http://woodpeckermp.pl/ bo mają dobre ceny a produkcje są skuteczne i chwytliwe. Statystyki mówią same za siebie – sprzedaż rośnie konsekwentnie :)
#2017-04-18 08:50:26 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Tak naprawdę to wygłosiłeś tylko swoje zdanie ale nie podałeś żadnego argumentu który pokazywałby że nie mam racji.
#2017-04-18 09:55:55 

mr_mime

Użytkownik

W tej sytuacji chyba nie trzeba ci niczego udowadniać :). Wydaje mi się że gdybyś miała wielu klientów albo przynajmniej prowadziła jakąś działalnośc to nie miałabyś czasu na polemizowanie w internecie na kwestie zasadnicze. Jeśli masz wątpliwości to zrób doświadczenie i rozwijaj cokolwiek chcesz bez reklamy. Jeśli dasz radę to pisz do mnie nawet na priv bo bedzie to przelom w marketingu.
#2017-04-18 10:43:05 

mattjas

Użytkownik

Dziękuję za namiary na firmę. Znajomy też mi ich polecał, znalazłem nawet bardzo pochlebne opinie w necie ale wolałem poznać też zdanie innych osób. Tak czy inaczej dzieki za wypowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-18 12:25:39 

marcin łoziński

Użytkownik

Również pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015