#2017-04-06 21:35:10 

visionaire

Użytkownik

Witam, mam pytanie, czy macie może pomysł na to, jak zmotywować pracowników? I nie chodzi mi tylko o jakies pogaduchy z nimi, tylko inne działania, które tez sprawią, ze mój zespol ludzi będzie bardziej zgrany, miał większe checi do wspólnej realizacji projektów itd. mam wrazenie, ze ostatnio jakos duch w narodzie podupadl…
#2017-04-07 00:24:24 

Iak Sakkath

Użytkownik

Może jakiś wspólny wypad do baru lub pubu? My tak czasami robimy – mamy jakąs tam swoją ekipę i raz na jakiś czas w ten sposób motywujemy się do pracy :)
#2017-04-07 02:52:54 

bomba_atomowa

Użytkownik

Taaaa… znam takie motywujące wypady … ;PPPP Ja bym raczej doradzala Ci zorganizowanie jakiejś imprezy integracyjnej. Jest mnóstwo takich agencji, które w Poznaniu czy w Wielkopolsce w ogole organizują imprezy integracyjne dla firm. Na pewno wymyślą jakiś fajny motyw przewodni, do tego jeszcze trochę konkurencji czy pokazy…
#2017-04-07 04:25:13 

visionaire

Użytkownik

O takie rozwiązanie mogłoby być ok. Ale niestety nie bardzo wiem jak się zabrać za coś takiego. A chciałbym zrobić moim pracownikom niespodziankę – postawić ich przed faktem dokonanym – pakujemy się i jedziemy :) mam tylko nadzieje, że to ich ucieszy i nie wyjde na głupka…
#2017-04-07 05:45:40 

halka

Użytkownik

Nie popadaj w taki pesymizm już na starcie! Znam fajną agencję, która robimy m.in. imprezy integracyjne w Poznaniu. Nazywa się GLAM Events & Lifestyle. Nie wiem czy o nich słyszałeś?
#2017-04-07 06:09:11 

visionaire

Użytkownik

Nie, ale cos więcej na ich temat?
#2017-04-07 07:18:01 

halka

Użytkownik

najlepiej by było, jakbys sobie zajrzał na ich strone internetową: http://glamevents.pl/ i tam poznal trochę sama firmę, jak i zakres jej działania. Ja akurat mam z nia dobre wspomnienia, bo robila dla nas jedna z imprez, która była integracja naszych pracowników i naszych klientów. To często trudny temat, ale im udało się go jakoś szczęśliwie pozenic ;)
#2017-04-07 07:47:01 

visionaire

Użytkownik

Ale ja się kompletnie na tym nie znam. Umiem ludźmi zarządzać, ale nie umiem organizować im czasu wolnego z sensem :(
#2017-04-07 07:58:40 

halka

Użytkownik

No więc jeśli chodzi o same imprezy integracyjne to możesz tej firmie w zasadzie zlecić wszystko – od wybrania miejsca, przez zarezerwowanie noclegu, wymyślenie atrakcji i koordynowanie wszystkich całego planu działania – itd. Więcej info o tym masz tu: http://glamevents.pl/imprezy-integracyjne. Sam widzisz – nie trzeba się na wszystkim znać. Wystarczy tylko znac dobrą agancję eventową :)
#2017-04-07 09:34:21 

visionaire

Użytkownik

Wielkie dzięki, działam :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015