#2017-01-30 07:22:00 

lotka

Użytkownik

Upływ czasu robi swoje i ciało traci na swoim wyglądzie… nie ukrywam tez, ze nigdy nie miałam wytrwałości do zdrowego odżywiania i efektem jest spora nadwaga. Coraz trudniej jest mi zrzucic kilogramy, bo każdy wysiłek fizyczny wymaga coraz wiecej motywacji i energii. No wiec pomyślałam sobie, ze może gdzies wyjade? Znacie jakies mobilizujące wczasy zdrowotne, dla osob w takiej sytuacji jak ja?
#2017-01-30 09:37:14 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

wiele osób ma ten sam problem co ty;) zawsze znajdujemy sobie jakies wymowki. A to wiek, a to brak czasu… niestety nie tędy droga. Ja znalazłam sposób na zdrowszy tryb życia na wczasach http://www.klinika-rcv.pl/wczasy-zdrowotne-z-dieta-dr-ewa-dabrowska.html. Jak widzisz w klinice stosują dietę dr Ewy Dąbrowskiej, coś dobrego na wstępną regenerację organizmu i naukę lepszych nawyków. Ośrodek koło Gdańska.
#2017-01-30 10:44:22 

NataliaPL

Użytkownik

Ja też próbowałam diety Dąbrowskiej i jest fantastyczna. Zrozumiałam, że wcześniej jadłam zbyt mało owoców i warzyw, a przecież one mają zbawienny wpływ na działanie całego ciała… W ogóle racja z tymi wymówkami, to jest dosyć bezsensowne, takie błędne koło. Zawsze znajdzie się powód, dla którego coś jest nie tak. Trzeba szukać motywacji i siły, podążać w drugą stronę. Wczasy mogą faktycznie ci trochę w tym pomóc, pozdrawiam i życzę powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015