#2017-01-25 03:02:52 

wieszczka

Użytkownik

Cześć, chce wynająć firmę zewnętrzną do prowadzenia spraw związanych z kadrami i płacami w mojej firmie. Chciałabym aby firma była z Warszawy i oferowała bardzo wysoką jakość usług. Czy możecie coś polecić?
#2017-01-25 03:52:35 

atrakcja

Użytkownik

Witaj, jeżeli chodzi o usługi kadrowe w Warszawie to jest bardzo duży wybór i łatwo jest trafić na nie odpowiednią firmę. Ja mogę Ci polecić bardzo fajne biuro, które od lat prowadzi moją księgowość oraz zarządza sprawami związanymi z kadrami i płacami. Więcej na ich temat dowiesz się z tej strony: http://www.optimum-waw.pl/obsluga-kadrowa-i-placowa, na której umieścili swoją ofertę.
#2017-01-25 06:16:47 

marcin łoziński

Użytkownik

Cześć, moim zdaniem biuro, które proponuje moja przedmówczyni faktycznie należy do jednym z najlepszych. Wielu moich znajomych, jak i ja korzysta z ich usług i jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś był niezadowolony, wszyscy bardzo chwalą sobie ich pracę i profesjonalizm.
#2017-01-25 08:07:31 

mattjas

Użytkownik

Witajcie, również znam to biuro i polecam. Mają bardzo szeroki zakres usług i świetną kadrę doświadczonych specjalistów.
#2017-01-25 08:39:22 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Także mogę Ci polecić to biuro. Zajmują się w mojej firmie kadrami i nie mam żadnych zastrzeżeń.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015