#2017-01-12 23:04:34 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Przygotowuje się do zimy i potrzebuje kupic felgi stalowe 17. Czy znacie jakis sklep internetowy, gdzi e będę mógł kupić felgi stalowe 17? Oby było w miare tanio, bo tez zalezy mi na dobrej cenie.
#2017-01-12 23:26:13 

nosoróg

Użytkownik

No teraz można kupic felgi aluminiowe i stalowe. Chco na pewno aluminiowe sa nieco droższe. Ja mam stalowe i jednak nie narzekam. Bo prawda jest taka, ze felgi nie mogą być zbyt twarde. Chodzi o to, żeby w razie zderzenia nie lamały się. No a jednak lepiej dmuchać na zimne niż być potem niemile zaskoczonym, ze cos się złego wydarzyło. To jest moje zdanie.
#2017-01-13 00:43:43 

uliczny

Użytkownik

Teraz jest duzy wybor opon no i felg. Jak chcesz montowac łańcuchy na zimę to sprawdz czy masz jak na felgach które kupujesz. Bo jeśli nie, to troche lipa. Musisz po prostu zoabczyc, czego bardziej potrzebujesz. Bo ja w mieście to ani myśle o korzystaniu z łańcuchów. Chociaż nigdy nic nie wiadomo hehe
#2017-01-13 02:45:08 

mr_mime

Użytkownik

Na pewno lepiej postawic na sprawdzonych producentów, którzy gwarantują bezpieczeństwo. Szczególnie keidy nie jeździ się saemum to lepiej dopłacić i kupić dobre felgi niż potem się martwić, że coś nie działa tak jak powinno.
#2017-01-13 03:09:53 

kapok

Użytkownik

ja kupowałem swoje felgi w tym sklepie i tu masz te felgi 17 http://sklep.opony-kunicki.pl/szukajfelgi/felgi-stalowe-17-cali ja ze stalowych już od kilku lat korzystam. Ale zanim się kupi to lepiej sprawdzić, czy felga będzie pasować do naszego samochodu, bo jednak jak się nie sprawdzi to może być naprawde róznie. tutaj jak kupisz felgi stalowe 17 to na pewno w dobrej cenie. Bo masz duży wybór i to jest na plus w sklepie.
#2017-01-13 05:52:38 

mr_mime

Użytkownik

Teraz produkują tak, że felgi pasują do wielu modeli, ale jednak nie ma uniwersalnych. Bo i tak trzeba przeanalizować co i jak. O sklepie Opony Kunicki kiedyś słyszałem, mój kumpel kupował tam opony i felgi. No i nie trzeba tam przeplacać, dobrą cenę.
#2017-01-13 08:30:28 

kapok

Użytkownik

No ta firma sprzedaje opony dostawcze no i do osobowych aut. Wiec to nei tylko sklep dla indywidualnych osób, ale także dla tych, którzy prowadzą firmy i zarzadzają flotą pojazdów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015