#2016-11-16 04:00:16 

visionaire

Użytkownik

Hej, jestem nowym menedżerem w firmie logistycznej i mam problem z ludźmi, którymi będę zarządzał. W zasadzie to każdy jest ekstremalną indywidualnością i myśli, że jest lepszy i mądrzejszy od innych. To moja pierwsza praca po studiach i przez to jeszcze bardziej pozwalają sobie na bycie aroganckimi. Zastanawiam się, co pomogłoby w integracji pracowników i wzmocnieniu ich zaufania… Będę wdzięczny za podpowiedzi…
#2016-11-16 05:08:14 

halka

Użytkownik

Uuuu, trudny orzech do zgryzienia. Nie widzę tego. Będziesz miał problem, niestety pierwsze wrażenie trudne do cofnięcia.
#2016-11-16 05:46:06 

Iak Sakkath

Użytkownik

Koleżanko wyżej nie dołuj chłopaka. Przede wszystkim polecam na początek ciekawe wyjazdy dla firm, żeby ludzie się wyluzowali i poznali w tobie człowieka a nie podlotka, który chce nimi dyrygować. Ważne żebyście przeszli jakiś proces integracji wypracowywali zasady współpracy, poznali wspólny cel… początki są zawsze trudne, nie ma co się spinać i martwić. Dasz radę.
#2016-11-16 06:08:58 

lotka

Użytkownik

Pewnie, że imprezy załagodzą konflikt w zespole. Popularne wyjazdy narciarskie dla firm to też oryginalna propozycja którą warto przedstawić zespołowi. Może akurat połkną bakcyla i po wycieczce będzie tylko lepiej.
#2016-11-16 07:32:24 

atrakcja

Użytkownik

Proponuję spotkanie po pracy przy drinku i dobrym podwieczorku i też przerwy kawowe w gronie pracowników. Jeżeli palisz nic tak nie integruje jak dymek (nie namawiam do palenia żeby nie było).
#2016-11-16 10:31:50 

Peggy Bundy

Użytkownik

Nie no po co się denerwować, skoro nie doceniają twojego potencjału, lepiej rzucić pracę i szukać lepszego zajęcia!
#2016-11-16 10:47:41 

halka

Użytkownik

Wydaje mi się, że ludzie po prostu potrzebują czasu…na pewno się przekonają kiedy zobaczą że gracie do jednej bramki i można na tobie liczyć. Cierpliowość na pewno się przyda.
#2016-11-16 12:15:38 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Kto by nie chciał zaraz po studiach być menedżerem! Ale fucha ci się trafiła człowieku. Zdobywaj doświadczenie i dalej w świat! Skoro masz starszy zespół nie będzie łatwo zmienić ludzi. Chyba, że to typy potrzebujące czasu wtedy jak najbardziej. Ale z doświadczenia wiem, że starych drzew się nie przesadza. Można spróbować spotkań integracyjnych, jeżeli to nie wypali to wtedy jakaś dalsza wycieczka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015