#2016-11-15 11:28:22 

Peggy Bundy

Użytkownik

Posty: 27

Skąd:

Wiek:

Witajcie. Poszukuje mebli do mojego nowego mieszkanka i zastanawiam się nie tyle nad wyborem koloru czy stylu, ale materiału z którego zostały zrobione. Zależy mi na dobrej jakości i solidnym wykonaniu. Czytałam trochę o płytach meblowych w sklepie Korner, ale tak naprawdę nie mogłam się zdecydować. Ich wybór jest bardzo obszerny i wszystkie wydają się dobre. Jedyne co zwróciło moją szczególną uwagę to meble wykonane z sklejki liściastej. Co o tym myślicie?
#2016-11-15 12:04:39 

marcin łoziński

Użytkownik

Posty: 63

Skąd:

Wiek:

Witam. Pracuje w branży stolarskiej od wielu lat. Meble ze sklejki są jakościowo bardzo dobre. Wykonane są zazwyczaj z drewna brzozowego i olchowego – więc jeżeli Cię bardzo zainteresowały to polecam. Ja osobiści jednak wykonuje meble z płyt wiórowych, ponieważ są materiałem najczęściej wykorzystywanym w meblarstwie. Jeżeli będziesz wybierać meble do kuchni i łazienki to zdecydowanie Ci je polecam, ponieważ są odporne na wilgoć.
#2016-11-15 14:37:18 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Posty: 40

Skąd:

Wiek:

Hej. Jeżeli zależy Ci na stylowych meblach, które nie posiadają wyglądu prawdziwego drewna tylko zostały poddane obróbce to najlepiej wybrać płyty mdf, które są do tego specjalnie przystosowane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015