#2016-11-15 09:24:32 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

szukam dobrej i doświadczonej hostessy, która będzie w stanie zaprezentować moją firmę razem ze mną i moimi współpracownikami. Wybieramy się na towarzyszące kobiecemu maratonowi filmowemu targi kosmetyczne w kinie i zależy nam na jak najlepszym zdobyciu kontaktu z klientem. Czas na prezentację to jakieś dwie-trzy godziny i musimy w tym niewielkim czasie zrobić wszystko, aby wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Skąd wziąć dobrą hostessę?
#2016-11-15 10:38:41 

marcin łoziński

Użytkownik

a skąd jesteś? Ja zawsze sięgam po pomoc sprawdzonej agencji hostess Caneli w Warszawie i jest dobrze, nawet w krótkim czasie potrafią zagadać do wielu osób i wkręcić ich w nasze produkty. Polecam agencje z dobrymi opiniami klientów, dają Ci lepszą gwarancję sukcesu.
#2016-11-15 12:29:09 

atrakcja

Użytkownik

jestem z Łodzi.;) chciałabym mieć tę gwarancję sukcesu!
#2016-11-15 13:24:25 

marcin łoziński

Użytkownik

z tego co wiem ta agencja oferuje też doświadczone hostessy w Łodzi. A doświadczenie bardzo pomaga w tej branży. Poza tym też reklamując kosmetyki pewnie będzie zależało Ci na urodzie hostessy, by była żywą prezentacją kremu czy czego tam.
#2016-11-15 13:32:50 

atrakcja

Użytkownik

Pracuję jako hostessa i powiem Ci, że kolega wyżej ma rację, doświadczenie gra ogromną rolę. Jak zaczynałam to jeszcze nie byłam w stanie tak przyciągnąć i zatrzymać klientów jak teraz. Zgłaszając się do agencji określ swoje oczekiwania, a na pewno dostaniesz kogoś, kto sprawdzi się idealnie. Powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015