#2016-11-08 01:12:07 

visionaire

Użytkownik

Z żoną urządzamy dom, wszystkie najważniejsze rzeczy już za nami z rozprowadzaniem kabli włącznie. Teraz coś do nich trzeba podłączyć no i pojawia się pytanie co :) Trochę się rozglądamy po różnych sklepach z oświetleniem ale szału jak na razie nie ma. No i de facto nie mamy pomysłu konkretnego po jakie opcje sięgnąć. Może jest tu ktoś kto by nam podsunął coś fajnego w rozsądnych cenach?
#2016-11-08 02:26:31 

Iak Sakkath

Użytkownik

Wszystko zależy. U mnie lampa ledowa 12V świeci super w łazience i w kuchni. Ledy wiadomo – oszczędność energii, a światło naprawdę fajne, takie naturalne. Ale to są bardzo indywidualne rzeczy więc powinniście się rozejrzeć uważnie i pomyśleć co Wam się podoba.
#2016-11-08 04:38:08 

marcin łoziński

Użytkownik

A myśleliście o tym jak będzie oświetlona cała zewnętrzna część domu? Lampa jakaś by się przydała, bo w ogrodzie i ogólnie przed chatą nie powinno być egipskich ciemności. Kolega pisał o ledach i na zewnątrz one też super świecą.
#2016-11-08 06:30:00 

halka

Użytkownik

Hm jak przed domem to chyba naświetlacze byłyby najlepsze. Mój tata ma bardzo fajne które mają też wbudowany czujnik ruchu więc gdyby ktoś się zapędził na jego teren lampa się włącza. Swoją drogą to niezły i niedrogi patent na złodzieja ;)
#2016-11-08 07:07:57 

mattjas

Użytkownik

Miej na uwadze że każde pomieszczenie ma swoją specyfikę i sposób w jaki używasz źródła światła też jest mega ważny. Jak kupowałem lampy na stół to starannie dobierałem żarówkę żeby wyglądało to zgodnie z moimi potrzebami. I takie podejście Tobie polecam.
#2016-11-08 08:41:46 

lotka

Użytkownik

Podoba mi się to jak w wielu domach umiejętnie gra się światłem łącząc praktyczne z użytecznym. Taka lampa schodowa pozwala swobodnie sobie iść nawet przy wyłączonym głównym świetle, a przecież nie musi się świecić na biało - są też kolorowe żarówki.
#2016-11-08 10:10:16 

Caointiornaie

Użytkownik

Przede wszystkim szukaj porządnego, profesjonalnego sklepu. Takiego z dużą pulą produktów różnych marek. Życie pokazuje że w takim specjalistycznym sklepie łatwiej znajdziesz to czego szukasz. No i skup się na sklepach online bo w necie masz zwykle tę samą jakość taniej i jeszcze do domu przyślą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015