#2016-11-07 04:19:03 

visionaire

Użytkownik

Siemka. Szukam ekipy, która wykona wręcz błyskawiczny remont. Mieszkanie, które muszę wyremontować niebawem będzie zajęte. Wraca moja dziewczyna a chciałem jej niespodziankę zrobić. Obiecałem, że będę doglądał jej mieszkania. Jest w stylu babcinym, chciałem jej unowocześnić. Czy znacie kogoś, kto upora się z gruntownym remontem niemalże w mgnieniu oka?
#2016-11-07 06:18:49 

bomba_atomowa

Użytkownik

Cześć. W czym problem. Wystarczy, że zapytasz wujka google a coś ci się na pewno pojawi. Ja to się zastanawiam, kto mi wykona taras, bo marzy mi się od dawna, by coś takiego mieć i latem spędzać miło czas ze znajomymi i rodziną. Powodzenia
#2016-11-07 08:30:40 

Iak Sakkath

Użytkownik

Witajcie. Myślę, że znajdzie się firma, która wykonuje profesjonalne remonty mieszkań Poznań w tym mieście jest wiele takich firm. Myślę, że bez problemu będzie można taką wyszukać. Ja tam polecam firmy, nie wynająłbym do tego osoby, która jest od wszystkiego i nie ma swojego sprzętu. Co firma to firma. Zawsze wszystko szybciej robią. Moi sąsiedzi kiedyś tez mieli remont i robił im go zaprzyjaźniony pan fachowiec.. Rozpoczął remont, wszystko porozkręcał, wziął pieniążki i tyle go było widać. Więc zawsze powtarzam co firma to firma, jest wtedy gwarancja i jakość wykonania. Pozdrawiam
#2016-11-07 09:45:19 

marcin łoziński

Użytkownik

Siemka. Ja też w zeszłym roku szukałem ekipy. Wtedy zatrudniłem specjalistyczną firmę do malowania ścian z Poznania. Byłem zadowolony, bo w dwa dni miałem trzy pokoje pomalowane na gotowo. To co mnie zaskoczyło bardzo mile to cena i to, że nie musiałem zbyt bardzo się trudzić ze sprzątaniem. Tutaj fachowcy także pomogli.
#2016-11-07 10:15:08 

wieszczka

Użytkownik

ja to mogę wam polecić bardzo dobrych fachowców od wszelkich prac wykończeniowych. Tutaj macie adres remonty-mieszkan-poznan.pl, mają dobre referencje i rzeczywiście są profesjonalistami. Przede wszystkim zaskakujące jest super podejście do klienta. Potrafią też fajnie doradzić. Lubię takich kreatywnych ludzi ;) myślę, że tobie się też przyda. U mnie świetnie położyli płytki w łazience i kuchni. Każdemu bym ich poleciła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015