#2016-11-03 04:43:34 

visionaire

Użytkownik

Dzień dobry, witam państwa, serdecznie! Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się księgowością, albo też samej sprawdzonej księgowej, która ma sporo czasu i chce wziąć pod swe skrzydła dwie spółki cywilne. Firma przeniosi się z Radomia do Warszawy, także roboty i papierologi jest sporo, zmiany US, rozliczenia, nowi klienci, pracownicy itd. Nie jestem z Warszawy, także może ktoś bardziej tutejszy podpowie mi z jakiego biura rachunkowego warto skorzystać a czego lepiej unikać. Bardzo dziękuję za wszystke odpowiedzi, pozdrawiam, Tomasz.
#2016-11-03 05:54:43 

Iak Sakkath

Użytkownik

I kolejny słoik przyjeżdża żeby zabrać posady i robić korki. Co w radomiu już pieniędzy nie mieli by od ciebie kupować? Warszawa dla Warszawiakuf!
#2016-11-03 08:53:17 

bomba_atomowa

Użytkownik

Panie Tomaszu proszę nie zwracać uwagi na takich pajaców jak wyżej. Odpowiadając mu tylko: nowa firma w twojej ukochanej warszawce to nowe miejsca pracy także powinieneś się cieszyć i może iść jakiejś poszukać zamiast siedzieć przed komputerem.
#2016-11-03 09:24:24 

marcin łoziński

Użytkownik

Kompleksowymi działaniami i prowadzeniem ksiąg handlowych w Warszawie zajmują się wyspecjalizowane do tego firmy. Nie powinno być znacznej różnicy cenowej między tym co pan płacił w Radomiu a tym co funkcjonuje w stolicy. Oczywiście warto zrobić własny research zobaczyć na jakich usługach nam zależy. Czy np. ważne będzie dla nas doradztwo, optymalizacja umów pod kątem podatkowym czy może jedynie obsługa i metodyka księgowania faktur. W zależności od oferowanych usług ceny będą różne, dlatego warto zacząć od zastanowienia się nad naszymi potrzebami.
#2016-11-03 10:41:22 

halka

Użytkownik

Pytał pan o coś wartego polecenie, no to ja mogę polecić jedynie to z czego sama korzystam: akvirtus.com.pl/. Na stronie znjadzie Pan to co warto wiedzieć o rozliczaniu podatków oraz oferowane przez virtusa usługi. Ja np. nie cierpię kontroli US, strasznie mnie stresują więc to reprezentant biura księgowego się z urzędasami spotyka i im wszystko pokazuje. Jeśli chodzi o faktury i umowy z pracownikami to zajmuję się tym sama, także koszty można optymalizować i tak jak pan wyżej napisał dostosowywyć po prostu do swoich potrzeb! Nie ma co przepłacać i brać „full pakietu” jeśli pan już wczesniej firmy prowadził i się nieco orientuje. Życzę powodzenia, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015