#2016-10-25 07:28:57 

mattjas

Użytkownik

Witam forumowiczów. Prowadzę mały biznes który zajmuje się sprzedażą i serwisem telefonów komórkowych. Mam pytanie tak jak w temacie, nie mówię tutaj o reklamie w telewizji tylko bardziej czymś w rodzaju długopisów z logiem, może torebek albo jeszcze czegoś innego. Co polecacie z doświadczenia?
#2016-10-25 08:44:24 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Sam dałeś sobie dobre rozwiązania. Możesz zamówić torby papierowe nadrukowane i dać tam np. link do swojej strony albo profilu na fb. Jeżeli zamówisz takie torby to nikt nie będzie ich wyrzucał po powrocie do domu więc reklama będzie cały czas w obiegu :) Wysyłam namiary na firmę która produkuje takie torby :)
#2016-10-25 11:34:01 

lotka

Użytkownik

Kolega ma rację. Długopisy to jest fajna sprawa ale na pewno nie sama w sobie. Długopis bardzo łatwo zgubić i logo na nim nie jest takie widoczne. Torby papierowe to bardzo dobry pomysł. Do tego możesz dorzucić jakiej naklejki albo teczki i samo będzie się kręcić :)
#2016-10-25 12:17:44 

wieszczka

Użytkownik

Bardzo fajnym pomysłem było by mieć etui na telefon z twoim logiem. Tutaj jest co prawda większy problem bo telefony są różne więc albo etui było by uniwersalne albo nie wiem sama :D Sama koncepcja wydaje mi się całkiem fajna :D
#2016-10-25 13:58:26 

Iak Sakkath

Użytkownik

Breloczek do kluczy, smycz, może power bank. Wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie za to zapłacić i co według ciebie będzie najlepiej działać. Prawda jest taka ze nic osobno nie działa tak dobrze jak te wszystkie rzeczy razem :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015