#2016-10-20 04:41:18 

atrakcja

Użytkownik

Cześć.. mam pewne problemy z swoim zdrowiem. Od dłuższego czasu mam przewlekłe biegunki, problemy z nerwami itp.. mój lekarz mi powiedział, że to jelito drażliwe i musze teraz zmienić swoją dietę. Jem różne problemy, ale czuje, że problem leży jeszcze gdzie indziej.. szukam dobrych suplementów co pomogą w obliczu takich dolegliwości. Możecie coś doradzić?
#2016-10-20 07:18:33 

Peggy Bundy

Użytkownik

Poczytaj sobie tutaj o korzystnych właściwościach różnych olejów i specyfików na tego typu dolegliwości. Kup sobie kilka olejów i używaj przed posiłkami. Jak będziesz już kompletnie zdrowa to wtedy mi podziękujesz ;)
#2016-10-20 09:38:54 

wieszczka

Użytkownik

Ja akurat stosuję olejki do twarzy i bardzo mi pomagają. Ta stronka ma zdecydowanie najlepsze tego typu oleje i nasiona na rynku. Wszystko świeże, przygotowane speclajne na zamowienie.. grzech nie kupować i aplikować.
#2016-10-20 11:51:02 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Od dawna stosuję preparaty Olini o licznych zastosowaniach i muszę powiedzieć że to one mnie postawiły na nogi. Wcale nie leki ale to właśnie one się okazały najbardziej pomocne. Do tego ruch, siłownia i wyzbyłam się nerwicy i problemów z jelitami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015