#2016-10-14 05:22:19 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Witam wszystkich. Moje dziecko rośnie i wszystko z nim okej, no ale obawiam się, że w niedalekiej przyszłości zaczną mu doskwierać jakieś infekcje, choroby brzuszka itp. ogólnie to nastraszyła mnie mnoja sąsiadka, bo też mówiła, że z jej dzieckiem wszystko było okej, a potem nagle też zaczęło chorować. Może mi coś doradzicie? W jakie leki warto się zaopatrzyć?
#2016-10-14 08:01:04 

Iak Sakkath

Użytkownik

Ja polecam preparaty Walmark, bo są znakomitej jakości i można z powodzeniem je używać w licznych przypadkach. Co prawda nie ma się też co nastawiać na jakieś choroby i różne dolegliwości, bo np.: moje dziecko w ogóle nie chorowało, ale no wiadomo, że różnie to bywa ;)
#2016-10-14 09:10:26 

lotka

Użytkownik

Ja polecam lek Camilia na ząbkowanie, bo znakomicie się spisał u nas w domu ;) zresztą ogólnie to mieliśmy sporą biblioteczkę leków i wiedzy ze strony mojej mamy, która jest pielęgniarką ;) od razu wiedziała co użyć, w jakiej sytuacji itp. i naprawdę mi to bardzo pomogło w licznych sytuacjach. Także Tobie też polecam się zaopatrzyć w sporo ważniejszych leków, bo nigdy nie wiadomo i jak to mówią, lepiej dmuchać na zimne.
#2016-10-14 11:42:08 

halka

Użytkownik

Koniecznie potrzebna Ci jest jakaś Apteka Bez Recepty, gdzie możesz zaopatrzyć się w sporą ilość leków, na różne, że tak to ujmę okazje. Bo z dzieckiem to nigdy nie wiadomo, czasem się nawet coś zje i już dziecko ma z tego powodu sensacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015