#2016-10-14 04:38:00 

nosoróg

Użytkownik

Cześć! Nie pytajcie co się stało ale telefon wypadł mi przez okno samochodu i na dodatek został jeszcze przejechany przez kolejny pojazd. Właściwie za dużo z niego nie zostało, ta strata nie jest dla mnie bardzo bolesna bo na szczęscie był ubezpieczony ale bardzo chciałbym odzyskać pliki które na nim były, szczególnie zdjęcia i filmy. Wiele razy przymierzałem się do tego żeby je pozgrywać ale za każdym razem wypadało mi coś innego. Czy można w takim wypadku odzyskać w jakiś sposób te dane? Będę wdzięczny za pomoc.
#2016-10-14 05:43:00 

NataliaPL

Użytkownik

Telefon jak przypuszczam miał kartę pamięci, tu jest olbrzymie pole manewru bo o ile karta jest w miarę cała to powinno udać się odzyskanie z niej danych. Wiecej na ten temat poczytaj tu - datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-pamieci. Na podstawie moich doświadczeń powiem Ci że odzyskiwanie plików z telefonu także jest możliwe, tak jak ze zniszczonego komputera, ale musiałbyś już zapytać fachowca czy twój model na to pozwala. Pozdrawiam.
#2016-10-14 08:39:51 

Iak Sakkath

Użytkownik

Cześć wam. Miałem kiedyś wypadek samochodowy podczas delegacji, wiozłem z tyłu na kanapie walizkę z komputerem i dyskiem przenośnym która po wszystkim wylądowała w polu kukurydzy 20 metrów od samochodu. Dysk przestał działać a trzymałem tam wszystkie materiały z 10 lat pracy. Myślałem że nic się z tym nie da zrobić ale szef znalazł firmę której specjalnością było odzyskiwanie danych z dysku przenośnego, udało im się uratować wszystkie najważniejsze pliki, co do jednego. Fantastyczna sprawa która zaoszczedzila mi miesiace ponownego zbierania danych.
#2016-10-14 11:26:55 

nosoróg

Użytkownik

Czyli jest jakaś nadzieja :). Zajrzałem na stronke firmy którą poleciłaś i odwiedzę ich po pracy. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015