#2016-10-12 02:07:06 

visionaire

Użytkownik

Czy ktoś byłby tak uprzejmy i podzieliłby się informacją gdzie najtaniej można kupić wózki transportowe do sklepu? Nie sprecyzowałam jeszcze jaki model dokładnie mnie interesuje dlatego w miaremozliwosciprosze o podrzucenie czegos co zasluguje waszym zdaniem na uwage. Prowadze hurtownię farb, rozpuszczalników i klejów jeśli to ma jakieś znaczenie, pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
#2016-10-12 02:33:09 

bomba_atomowa

Użytkownik

Pod względem cen i dostępności najróżniejszych rzeczy do sklepu najlepszy jest ten sklep - sklepikaria.pl/66-wozki-transportowe – bezpośredni link do wózków. Masz tam dużo różnych typów i rodzajów jak prosiłeś. Mam nadzieje że pomogłam, pozdrawiam serdecznie.
#2016-10-12 03:04:19 

Iak Sakkath

Użytkownik

Poleciłaś bardzo dobry sklep w którym można praktycznie całkowicie i niedrogo wyposażyć sklep. Zamawiałem u nich chłodziarki, kosze i komplety regałów sklepowych a nawet różne akcesoria z ktorych polecam przede wszystkim metkownicebo są niezniszczalne ;]. W ogóle wszystkie rzeczy są solidnie wykonane, nawet po kilku latach użytkowania nie noszą widocznych śladów co jak na warunki sklepowe bardzo dobrze o nich świadczy.
#2016-10-12 05:14:40 

visionaire

Użytkownik

O to mi chodziło, bardzo dziękuję za informacje. Widzę po opiniach że rzeczywiście nie sprzedają byle czego. Takiego sklepu szukałem, dziękuję za temat, który idzie do zamknięcia.
#2016-10-12 07:16:43 

marcin łoziński

Użytkownik

Tak szybko? Może ktoś coś jeszcze chciałby dodać, polecić?
#2016-10-12 08:41:01 

visionaire

Użytkownik

Nie ma sensu ciągnąć skoro sklep jest niedrogi i ma bardzo dobrej jakości towary.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015