#2016-09-15 05:39:24 

kapok

Użytkownik

Biedny student szuka porady za darmo, bo znalazł się dzięki swoim rodzicom w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej. otóż studiuje na trzecim roku medycynę na uniweku w zielonej górze, czyli studia ciężkie i dorobić nie ma jak. Moi rodzice za pieniądze na moje studia, dane mi przez dziadka kupili samochód, nie wplacają mi od kilku miesięcy żadnych pieniędzy na utrzymanie, a ja nie mam nawet za co opłacić akademika. Słyszałem o alimentach od rodziców na utrzymanie, warto jest ich dochodzić?
#2016-09-15 06:12:55 

atrakcja

Użytkownik

Jesli twoi rodzice nie dają ci pieniędzy na utrzymanie, a masz poniżej 26 roku życia i się uczysz dziennie i nie masz szans na znalezienie pracy, a twoi wstępni nie poczówają się do odpowiedzialności za ciebie, to moim zdaniem alimety to jedyne rozsądne wyjście i nie traktuj tego jak wymuszenie, tylko coś co ci się należy. Przydałby ci się dla pewności wygranej tylko jakiś prawnik Zielona Góra ma cięzki wydział medycyny, więc nie będzie to zaskoczeniem dla sądu, że nie możesz jednocześnie na siebie pracować i dziennie studiowac. Powodzenia!
#2016-09-15 06:51:03 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Własnych rodziców pozywac na alimenty, a mało wam dali przez te wszystkie lata, może więcej nie moga, może nie mają? Weźcie się do roboty, zamiast czekać aż wam z nieba spadnie.
#2016-09-15 09:18:13 

kapok

Użytkownik

Nie chce się tłumaczyć, ale moich rodziców stac jest na pomoc. Poza tym chyba każdy członek rodziny powinien życ na podobnej stopie i to nie pozostawia nawet wątpliwości, a coś chyba jest nie tak skoro oni kupują nowy samochód z salonu, a mnie nie jest stać na bułkę...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015