#2016-09-09 09:29:07 

marcin łoziński

Użytkownik

Cześć. Znacie dobrą wypożyczalnie z okolic Poznania? Chcę wynająć samochód na okres ok. 1 tygodnia. Z jednej strony, nie chcę żeby to było nie wiadomo jakie auto, a z drugiej, nie chcę żeby to był kiepski wóz :P w skrócie, coś takiego średniej klasy. Możecie coś polecić? :P tylko jakieś faktycznie, solidne rekomendacje, a nie takie wklejki z internetu i tyle ;P licze na konkrety z Waszej strony ;)
#2016-09-09 10:38:26 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Ja akurat w przeszłości zmuszony byłem na wynajem samochodów dostawczych na szczęście w Poznaniu jest bardzo dobra wypożyczalnia aut i śmiało można od nich brać samochody. Także jak coś to gorąco polecam.. można tam właśnie wynająć różne auta.. czy to najwyższej jakości (bardzo drogie, no ale super wozy), albo coś właśnie w takim bardziej, że tak to ujmę stonowanym stylu :P

#2016-09-09 11:32:26 

nosoróg

Użytkownik

Ja często auta wynajmowałem krótkoterminowo w Poznaniu ;) ma tam siedzibę naprawdę super wypożyczalni aut. Każdemu polecam przejrzeć ich flotę.. ehh, w przyszłości chciałbym się dorobić podobnego samochodu.. no ale przy obecnej pracy i trybie życia to chyba niemożliwe jest niestety..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015