#2016-08-30 23:57:10 

mattjas

Użytkownik

Mam troche dylemat. Szukam bagażników rowerowych. Slyszalem dobre opinie do firmie Thule. Czy mieliście z nimi styczność? Czy korzystaliście z bagażników rowerowych Thule?
#2016-08-31 01:03:16 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Wiesz z bagażnikiem to lepiej poswiecic sporo czasu na szukanie, żeby potem nie było zadnego luzu. Bo jednak nieraz na bagażniku masz cenny ładunek i on musi mieć odpowiednie zabezpieczenie a nie byle co. Bo jak coś ci nagle pospada to już masz niezłą jazdę dosłownie bez trzymanki :P taka prawda .
#2016-08-31 02:06:27 

marcin łoziński

Użytkownik

No oni maja troche roznych akcesoriów do mocowania rowerow. a z bagażnikami rowerowymi Thule to mieć problemu nie powinieneś bo to firma znana z tego, że dobrze wypadaja w testach bezpieczeństwa. Takie sa opinie. No i koniecznie przed zakupem jakie dokladnie rowery można przewozic , żebyś potem nie był zaskoczony.
#2016-08-31 02:45:43 

Iak Sakkath

Użytkownik

No ja znam thule ale jakoś nie miałem potrzeby by go testowac na swoim samochodzie. :P
#2016-08-31 05:45:02 

visionaire

Użytkownik

Teraz wiele osób korzysta z bagażników samochodowych Thule bo to po prostu jakość. Ich belki dachowe to po prostu mocne stopy a nie jakis smieciowy material. A w necie masz takie cos ze jak powpisujesz dane o samochodzie itd. to pomoze ci wybrac odpowiedni bagażnik. Wiec wg mni warto żebyś to zrobil a potem jak cos to szuka konkretow.
#2016-08-31 06:44:06 

Peggy Bundy

Użytkownik

Ja mam taki na klapę, kilka lat już, jest spoko, nigdy nic nie odpadło, choć ja nie jeździłam z nim w żadną wichurę :P no i pamiętać trzeba żeby prędkość inaczej dostosowac. Bo można potem mieć rozne sytuacje po drodze.
#2016-08-31 09:16:47 

visionaire

Użytkownik

To wiadomo, że prędkość musi być ograniczona i na pewno trzeba zrezygnowac z myjni automatycznej. Cisnieniowa Myjnia jak najbardziej ok. ,ale ta automatyczna odpada.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015