#2016-08-30 04:22:22 

mattjas

Użytkownik

piszę z zapytaniem, jaki prezent mogę zrobić siostrze na urodziny. Zawsze dostaje książki :) ale tym razem chciałem postawić na coś bardziej kobiecego żeby ją zaskoczyć. Nie wiem tylko gdzie szukać kupuje takie coś po raz pierwszy :) liczę na waszą pomoc.
#2016-08-30 06:39:09 

atrakcja

Użytkownik

bardzo fajny pomysł, siostra z pewnością się ucieszy :) jeśli szukasz ładnej biżuterii dobrej jakości to polecam sklep internetowy bizuteria-radziszewska.pl/ gdzie możesz znaleźć dla niej naprawdę pięknie wykonane naszyjniki czy kolczyki. Większość z nich wykonana jest z kryształków Swarovskiego, to obecnie najmodniejszy materiał do wyboru biżuterii. Siostra na pewno o tym słyszała :)
#2016-08-30 06:55:02 

uliczny

Użytkownik

chłopie, polecam szukanie w dużych sklepach online biżuterii co niemiara i takich tradycyjnych i tych ręcznie robionych, jest w czym szperać, na pewno coś znajdziesz. Może jak dla siostry to ładna bransoletka?
#2016-08-30 07:15:37 

lotka

Użytkownik

jakbym miała wybierać to zdecydowałabym się na pierścionek z kryształami firmowanymi przez Swarovskiego to będzie moim zdaniem numer jeden dla siostry. Pierścionki wykonane z tych kryształków wyglądają bardzo okazale. A wiadomo, że my kobiety uwielbiamy pierścionki :)
#2016-08-30 08:53:43 

halka

Użytkownik

pierścionek albo kolczyki, to zawsze na każdą okazję i na co dzień się nadaje do noszenia :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015