#2016-08-19 04:20:09 

marcin łoziński

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Od jakiegoś czasu przecieka mi kran. Próbowałem odkręcić nakładkę znajdującą się na końcu kranu w celu wymiany, jednakże jest tak solidnie przykręcona, że nawet nie drgnie. Co radzicie mi w takiej sytuacji?
#2016-08-19 04:42:03 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Witaj, zdecydowanie mamy do czynienia z zepsutym perlatorem, dlatego zapewne twój kran przecieka. Najpierw musiałbyś spróbować go poluźnić, aby móc odkręcić go kluczem i wtedy bez problemu będziesz mógł go wymienić na nowy model.
#2016-08-19 06:06:23 

marcin łoziński

Użytkownik

Hej, dzięki za podpowiedź. Możesz mi powiedzieć, w jaki sposób rozluźnić perlator? Totalnie nie znam się na majsterkowaniu i niestety o wszystkie najdrobniejsze rzeczy muszę pytać. I jeszcze jedna sprawa – w jakim sklepie mogę kupić nowe nakładki do kranu?
#2016-08-19 06:48:27 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Nie ma sprawy, nie każdy urodził się złotą rączką. Otóż takim najprostszym i domowym sposobem jest podgrzanie go palnikiem gazowym , dzięki czemu nakładka się rozszerzy i bez problemu będziesz mógł ją odkręcić. Jeżeli chodzi o kupno nowej, to praktycznie w każdym w sklepie hydraulicznym powinieneś ją dostać.

#2016-08-19 08:06:20 

atrakcja

Użytkownik

Witam. Też jakiś czas temu wymieniałam u siebie w domu perlator przy prysznicu. Zamówiłam nowiutki model w sklepie internetowy – na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert w ciekawych cenach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015