#2016-08-08 01:13:48 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Witajcie! Czy ktoś z Was uczestniczył może w weselu lub przyjęciu organizowanym w hotelu Dębowa Góra w pobliżu Warszawy? Chciałbym się dowiedzieć, czy warto zdecydować się na zorganizowanie wesela w jednej ze znajdujących się tam sal weselnych?
#2016-08-08 01:56:50 

NataliaPL

Użytkownik

Ja kiedyś byłam tam na przyjęciu rodzinnym i bardzo podobała mi się aranżacja sali na przyjęcia, a także tamtejsza obsługa. Pomyślałam, że chciałabym, żeby moje wesele odbyło się własnie tam, ale na razie nie ma odpowiedniego kandydata. ;)
#2016-08-08 04:13:47 

Peggy Bundy

Użytkownik

Jak na razie możesz udac się tam na weekend, by spełnić niezapomniany, pełen atrakcji czas. Zapoznaj się z linkiem hoteldebowagora.pl/gdzie-na-weekend-w-polsce i jeśli chcesz, zarezerwuj sobie weekend, a kto wie, może tam właśnie znajdziesz odpowiedniego chłopaka. ;)
#2016-08-08 06:58:27 

NataliaPL

Użytkownik

Ja nie szukam, liczę, że sam się znajdzie. Na razie większość czasu spędzam w pracy, ale gdyby moje szefostwo zorganizowało jakiś event plenerowy w okolicach Warszawy w tym hotelu, to chętnie bym wzięła w nim udział.
#2016-08-08 07:50:40 

Peggy Bundy

Użytkownik

No faktycznie, są tam organizowane eventy plenerowe i imprezy integracyjne, a także szkolenia i konferencje, bo w tym hotelu znajduje się też świetne centrum konferencyjne pod Warszawą. Możesz podsunąc szefostwu pomysł zorganizowania jakiegoś wydarzenia firmowego własnie tam.
#2016-08-08 08:15:14 

NataliaPL

Użytkownik

OK, podsunę może na najbliższym zebraniu, chociaż nie wiem, czy szefowie w ogóle nosza się z zamiarem zorganizowania jakiegoś wyjazdu dla pracowników albo konferencji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015