#2016-04-12 04:05:30 

mattjas

Użytkownik

Takie pytanie ma do was, jak wygląda sprawa z jakością mebli robionych na zamówienie? Nie ma z nimi problemów? Dają jakąś gwaracnję? Generalnie przyglądam się ostatnio kuchennym aranżacjom i głównie na meblach do tego pomieszczenia mi zależy.
#2016-04-12 06:28:45 

Iak Sakkath

Użytkownik

Jakość jest milion azy lepsza, człowieku, wiem co mowie, te meble w sklepach meblowych są trzaskane na akord i potem same problemy…jak cie stać t rób na zamówienie.
#2016-04-12 09:28:31 

Peggy Bundy

Użytkownik

na pewno sprawdź kolego czy dana firma wykorzystuje trwałe blaty i oczywiście jakie są stosowane płyty meblowe Kraków z tego co pamiętam był siedzibą takie fajnej firmy, która mała materiały od dobryhc producentów, poszukaj sobie wnecie, na pewno znajdziesz.
#2016-04-12 10:38:51 

wieszczka

Użytkownik

wszystko jest ważne, nawet to jakie są stosowane akcesoria do mebli, ale ogólnie rzecz biorąc to zdecydowanie wart, tym bardziej, że masz meble idealnie dopasowane pod konkretne pomieszczenia, a do tego wykonane pod twoje potrzeby. Sam takie mam w kuchni :D
#2016-04-12 13:10:49 

mattjas

Użytkownik

Już właśnie jestem po zamówieniu, faktycznie znalazłem te firmę, mają też siedziby w innych miastach no i zamówiłem. Mam nadzieję, że faktycznie będę zadowolony, o dziwo wcale tak dużo nie musiałem zpłacić. Dzięki w każdym bądź razie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015