#2016-04-07 03:46:07 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Cześć, potrzebuje znaleźć ośrodek leczenia choroby alkoholowej który jest godny polecenia z wykwalifikowaną kadrą terapeutów. Po poprzednim mamy złe doświadczenia, dlatego tak bardzo zależy nam na profesjonalnym podejściu do sprawy.
#2016-04-07 05:04:55 

marcin łoziński

Użytkownik

Witam, moim zdaniem godnym polecenia jest poznański ośrodek. Podsyłam link alkoholterapia.pl/o-naszym-osrodku-leczenia-alkoholizmu gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tej placówce, stosowanych tam metodach leczenia oraz o terapeutach.
#2016-04-07 05:20:18 

mattjas

Użytkownik

Profesjonalne podejście do sprawy to nie wszystko jeśli chory nie chce się poddać rygorom terapii. Niestety, żeby wyjść z alkoholizmu trzeba w to włożyć wiele wysiłku i samozaparcia, a terapeuci to tylko dodatek.
#2016-04-07 08:12:17 

gruszka_pietruszka

Użytkownik

Nie wypowiadałabym się na twoim miejscu jeśli nie znasz sprawy a ja nie mam zamiaru tutaj mówić o szczegółach. Jeśli nie masz sensownego ośrodka do zaproponowania to lepiej zamilcz i nie oceniaj po pozorach.
#2016-04-07 11:06:03 

halka

Użytkownik

Generalizowanie to domena mężczyzn nie ma co się przejmować. A co do ośrodka to również polecam ten poznański. Zanim tam się wybierzesz proponuję zapoznać się z artykułem na stronie alkoholterapia.pl/jak-przebiega-leczenie-alkoholika-z-alkoholizmu gdzie dokładnie opisują stosowany z sukcesem przez siebie proces leczenia z choroby alkoholowej.
#2016-04-07 12:35:17 

marcin łoziński

Użytkownik

No też słyszałem o tym ośrodku dużo dobrego ale niestety są w Poznaniu i pewnie nie przyjmują osób spoza województwa…
#2016-04-07 13:08:17 

wieszczka

Użytkownik

Zgadzam się, że prowadzona przez nich terapia alkoholowa Poznań głównie obejmuje ale nie słyszałam żeby coś stało na przeszkodzie aby przyjmować pacjentów spoza obszaru województwa.
#2016-04-07 15:10:33 

marcin łoziński

Użytkownik

A to dzięki za informacje. Tego się obawiałem dlatego nawet do nich nie dzwoniłam, a mam problem alkoholowy w rodzinie i musze sobie jakoś z nim poradzić.
#2016-04-07 15:33:05 

NataliaPL

Użytkownik

Przy tak poważnym uzależnieniu nie można zwlekać. Czas gra na naszą i uzależnionego niekorzyść. Trzeba działać jak najszybciej. Wiesz, że alkoholizm ma kilka swoich faz? Nie wiesz jeszcze, że im wcześniej podjęte leczenie, tym większa szansa na powrót do normalnego życia? A ty się zastanawiasz czy poznański ośrodek was przyjmie – działaj człowieku póki nie jest za późno. Pamiętaj, że jeszcze musisz przekonać osobę uzależnioną, że ma problem… a to z pewnością nie będzie łatwe… Powodzenia wszystkim. Ja już mam to za sobą ale trzymam za was kciuki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015