#2016-01-26 17:24:07 

Peggy Bundy

Użytkownik

Słuchajcie. Pomalowałam ściany i stwierdziłam niestety po fakcie, że wygląda to fatalnie. Nie mam niestety czasu aby robić znowu to samo od nowa bo niedługo zjezdzaja sie do mnie ludzie na zjazd rodzinny wiec potrzebuje jakiegos w miare szybkiego i ciekawego pomysłu jak dopasować dekoracje do dziwnego zielonego koloru fakby, która nieco przypomina ... sama nie wiemco. Pleśń?
#2016-01-26 20:19:14 

NataliaPL

Użytkownik

Wiem, że to dziwnie zabrzmi co powiem, ale pleśń ma bardzo ładny zielony kolor. Po prostu pewnie gdybyś nie widziała, że pleśń taka jest to by ci się ten kolor podobał. W końcu z jakiegoś powodu go wybrałaś? Tak czy siak, możesz zrobić różne rzeczy. Powiesić białe półki w różnych kształtach. Im bardziej oryginalne tym bardziej odwrócą uwagę od koloru. Po drugie, mozesz powiesić tam kwiatki – duuuużo kwiatków. Wtedy masz po prostu zielony zakątek dający powietrze :)
#2016-01-26 22:08:23 

Peggy Bundy

Użytkownik

Tak o tym nie pomyślałam. Wybrałam ten kolor bo rzeczywiście bardzo mi się podobał. Dopiero jak go zobaczyłam w całości to jakoś dziwnie mi się skojarzył. Ale pomysły masz fajne, czekam na więcej, żeby mieć z czego wybierać
#2016-01-26 23:43:33 

Caointiornaie

Użytkownik

A nie myślałaś o tym, żeby powiesić sobie fototapetę? Nie musisz tego robić na wszystkich ścianach, ale wybrać jakieś ładne stonowane kolory i motywy żeby w delikatny sposób odwrócić uwagę od koloru farby.
#2016-01-26 23:54:00 

Peggy Bundy

Użytkownik

Masz coś konkretnego na myśli? To znaczy czy masz jakiś konkretny wzór na mysli lub wiesz gdzie takie rzeczy się kupuje? O tapecie nie myślałam, bo raczej wydawało mi się, że skoro już pomalowałam to nie będę całkowicie zakrywać. Ale jakby rzeczywiście tylko jedną ścianę zrobić...
#2016-01-27 01:50:54 

Caointiornaie

Użytkownik

No na przykład motywy roślinne, coś uspokajającego i relaksującego. Na przyklad tu decorshop.eu/produkty/fototapety/dmuchawce-c41 coś co może pasowac do twojej pleśniejącej zieleni.
#2016-01-27 04:09:35 

NataliaPL

Użytkownik

Ciekawe czemu nikt tak nie nazwał odcienia zielonego. Jest przecież zgniła zieleń, butelkowa zieleń. To czemu nie spleśniała zieleń?
#2016-01-27 06:06:31 

Peggy Bundy

Użytkownik

Bo pleśń źle się kojarzy?
#2016-01-27 08:53:52 

NataliaPL

Użytkownik

No tak, bo zgniliznę to można jesć tonami hahaha
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015