#2015-12-30 07:48:23 

mattjas

Użytkownik

Jakkolwiek wiele osób nazywa styl nowoczesny stylem „galerianym”, a moja narzeczona też za nim szczególnie nie przepada, bo ponoć wydaje jej się on zaprzeczeniem rodzinnego ciepła (ale ona to tradycjonalistka jest, według niej atmosfera w domu zależy od tego, czy jest meblościanka), ja postanowiłem wzbogacić swój gabinet paroma fajnymi elementami. W końcu to moje terytorium, ona tam nie wchodzi, mogę tam zrobić, co tylko zechcę. W lecie gabinet dość mocno się nagrzewa (jest od zachodu), także zacząłem przeglądać w internecie różne wentylatory sufitowe, także gdybyście mieli jakieś sugestie co do marki etc., byłbym wdzięczny. Dodatkowo myślałem jeszcze nad wstawieniem lampy, ale tak, jak mówię, koniecznie w nowoczesnym stylu. Bardzo proszę o wskazówki, czego szukać :)
#2015-12-30 08:07:22 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

Z tego co wiem lampy Azzardo są dość nowoczesne (tzn oni mają kilka linii produktów, ale akurat modernistycznych chyba najwięcej). Od razu mi się nasuneli, bo przy okazji widziałem kiedyś w sklepie taką jedną lampę na trzch nogach, co mi się skojarzyła z kosmitą z Wojny Światów (a była od nich właśnie) :P jak lubisz takie motywy, to pewnie by ci podpasowało.
#2015-12-30 09:01:50 

mattjas

Użytkownik

To mnie zainteresowałeś, musze przyznać, bo „po godzinach” jestem fanem filmów sci-fi ;)
#2015-12-30 10:15:58 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

No my od niedawna mamy z tej firmy w domu oświetlenie podszafkowe. Mieliśmy wcześniej inne, ale musieliśmy wymienić, bo coś chyba było nie tak z transformatorami. Strasznie głośno „buczały” i jak były zapalone, to radio podpięte w kuchni nie działało.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015