#2015-12-21 11:07:58 

mattjas

Użytkownik

Cześć, panowie, musi mi ktoś pomóc. Zastanawiam się nad tabletkami ponieważ mam problem z zbyt wczesnym dochodzeniem. Niestety mój żołądek nie jest w najlepszym stanie i boje się brac tabletki żeby go nadmiernie nie obciążać. Istnieje jakaś mniej inwazyjna metoda wydłużania stosunku ? Z góry dzięki za odp.
#2015-12-21 11:35:09 

brunet wieczorową porą

Użytkownik

No metod jest sporo, specjalne prezerwatywy, żel albo spray, pierścienie. Musisz wypróbować co działa na ciebie, każdy inaczej reaguje. Ja próbowałem pierscienia swojego czasu, ale mimo tego że uciska on penisa, u mnie potęgował doznania zamiast je ograniczać. Spróbuj czegoś z tego co napisałem, nie są to drogie rzeczy więc nawet jak byś kupił wszystko naraz to nie pojdziesz z torbami :P
#2015-12-21 12:15:51 

marcin łoziński

Użytkownik

Tak nie robiąc nikomu reklamy, orgasm control, jedyna chyba, słuszna metoda wydłużania stosunku u mężczyzn. A no i wracając do twojego pytania. Czytałem, że tableki są naturale i nie obciążają żołądka. Wiadomo że jak będziesz je łykał na pusty to nawet te naturalne mogą zaszkodzić ale jeżeli wrzucisz je do codziennej diety to nie powinno być żadnego problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015